Weekend z zaćmą :)

Starając się utrzymywać światowy poziom usług okulistycznych w naszej przychodni z dumą informujemy o kolejnym szkoleniu pani doktor Dagmary Milanowskiej.

Ach cóż to był za weekend. Intensywny niczym wspinaczka górska kurs „Intraocular surgery for advanced surgeons” który odbył się w Hennigsdorf przyciągnął okulistów ze wszystkich zakątków świata łącznie z naszą panią doktor. Szkolenie poza świetną częścią teoretyczną skupiało się głównie na części praktycznej. Trzy dni intensywnych zajęć laboratoryjnych pod okiem światowych sław w dziedzinie operacji zaćmy i okulistyki weterynaryjnej Davida Wilkie i Ingrid Allgoewer pozwoliło na kolejne wzbogacenie wiedzy i umiejętności praktycznych naszej pani doktor Dagmary. Możliwość ćwiczeń operacji zaćmy z bezcennymi wskazówkami, bezpośrednich konsultacji i wysłuchania wykładów przy boku wyżej wspomnianym okulistycznych guru to było naprawdę coś niesamowitego.

Wspaniała atmosfera i wieczorne kolacje pozwoliły na wymianę doświadczeń, nawiązanie nowych znajomości i po prostu miły czas w wybornym towarzystwie. 


Pozdrawiamy szkolących, kursantów i całą ekipę z firmy An-Vision, organizatora szkolenia.