Podaruj prezent swojemu pupilowi pod choinkę i zrób mu profilaktyczne badanie” w For Animals / For Eyes

Nasze najwspanialsze święta. Czas świecących ozdób, spotkań rodzinnych, podróży do najbliższych. Bieganie za prezentami, przygotowania potraw, setki rozmów przy świątecznym stole i niestety obżarstwo 😉. Tak, tak to święta Bożego Narodzenia nadchodzą kroczek po kroczku.
Drodzy Państwo w tych cieplusiastych chwilach nie zapominajmy o naszych milusińskich. Wigilia, północ to przecież ich czas gdy przemówią do nas, naszym językiem więc lepiej się przygotować.

Oprócz prezentów, które możemy im kupić dookoła my proponujemy aby lepiej zaserwować im porcję zdrowia. Ruszamy z akcją „Podaruj prezent swojemu pupilowi pod choinkę i zrób mu profilaktyczne badanie” w For Animals / For Eyes.

Gorąco zachęcamy na badania profilaktyczne, które przygotują Państwa ukochanych na święta. W akcji tej proponujemy przede wszystkim badania krwi ale także inne badania dopasowane do stanu zdrowia lub niepokojących objawów naszych braci mniejszych.
Obdarujmy zdrowych profilaktyką a niepokojące objawy zgłośmy lekarzowi przed świętami aby wasze święta były w pełni udane a wasi pupile grzali was po kocykiem podczas oglądania po raz tysięczny „Kevin w sam w domu”.

Gorąco i świątecznie zapraszamy do Przychodni Weterynaryjnej For Animals / Centrum Okulistyki Weterynaryjnej For Eyes.

Pozdrawiamy
Zespół For Animals / For Eyes

https://www.for-animals.pl/kontakt