POZNAJMY SIĘ LEPIEJ

O NAS

Przychodnia „For Animals” powstała we wrześniu 2013 roku. Nasz cel to diagnozowanie i leczenie Państwa pupili zgodnie z najnowszą wiedzą, w atmosferze empatii i zrozumienia. Pacjentów traktujemy indywidualnie, każdy wymaga innego podejścia, innej atmosfery. Są pacjenci, którzy znają nas od kilku lat i wchodzą do przychodni jak do własnego domu (o dziwo! nie bojąc się tych wszystkich zapachów, których ludzki nos nie jest w stanie namierzyć) ale są i tacy, którzy potrzebują dużo czasu na zapoznanie się z lekarzem, gabinetem, rejestracją. Dla nas pacjent jest najważniejszy – zawsze znajdziemy czas na głaskanie, smakołyki i ciepłe słowa. Każdy z nas ma w domu ukochanego pupila dlatego wiemy i rozumiemy jak ważne jest zapewnienie mu kompleksowej i fachowej opieki w przyjaznej atmosferze.

Nasz personel stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach w kraju i zagranicą. Stawiamy na najnowszą wiedzę i sprzęt. Specjalizujemy się w okulistyce weterynaryjnej. Jako jedna z niewielu placówek weterynaryjnych w kraju, zajmujemy się mikrochirurgią gałki ocznej, elektroretinografią oraz przeprowadzamy zabiegi usunięcia zaćmy u zwierząt metodą fakoemulsyfikacji.

Jesteśmy po to aby odpowiednio diagnozować i leczyć Państwa pupili, a Państwu służyć fachową wiedzą i pomocą.

Dla Państwa wiedzy, nasza przychodnia jest integralną częścią spółki For Help, świadczącej usługi medyczne od 2004 roku. Daje nam to ogromne możliwości rozwoju i duże zaplecze merytoryczno-logistyczne w szeroko pojętej medycynie.