TO MY

Nasz zespół

Magdalena Kubiak (Lekarz Weterynarii-kierownik przychodni weterynaryjnej)

O zostaniu lekarzem weterynarii marzyła od 6-go roku życia. Uwieńczeniem jej drogi do spełnienia marzeń było skończenie studiów na wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Umiejętności praktyczne zdobywała i doskonaliła odbywając staże w specjalistycznych przychodniach. W naszej przychodni obecna od 2014 roku. Swoją wiedzę nieustannie pogłębia na międzynarodowych konferencjach i kursach. Zawodowo szczególnie interesuje się chirurgią miękką oraz rozrodem małych zwierząt. Lekarz weterynarii z wyjątkową empatią do zwierząt.

Dagmara Milanowska (Lekarz Weterynarii – okulista weterynaryjny)

Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
Specjalista chorób psów i kotów.
Członek ESVO – European Society of Veterinary Ophthalmology – europejskiej organizacji zrzeszającej lekarzy okulistów oraz EESVO – East European Society of Veterinary Ophthalmology.
Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach w kraju i za granicą.
Odbyła roczne stypendium na Universidad de León w Hiszpanii oraz praktyki w USA.
Specjalizuje się i doskonali zawodowo w okulistyce weterynaryjnej, kontynuując tradycje rodzinne.

Agnieszka Spyra (Lekarz Weterynarii)

Pochodzi z rodziny lekarzy weterynarii. Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. W naszym zespole od marca 2018 roku. Przez wiele lat pracowała w Przychodni Weterynaryjnej w Będzinie. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych sympozjach i konferencjach dotyczących chorób wewnętrznych małych zwierząt oraz medycyny behawioralnej. Do jej szczególnych zainteresowań zawodowych należy endokrynologia i dermatologia. Pasjonatka kotów, które uważa za fascynujące zwierzęta.

Jan Zdrzałek (Lekarz Weterynarii)

Ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Swoją wiedzę pogłębia uczestnicząc w licznych kursach oraz szkoleniach. Zawodowo zainteresowany głównie chorobami wewnętrznymi, a przede wszystkim nefrologią. Konsultuje pacjentów w specjalistycznej przychodni nefrologicznej „Nefrovet” w Chorzowie. Umiejętności praktyczne zdobył odbywając staże w specjalistycznych lecznicach a także w czasie pracy w całodobowej klinice.

Patrycja Zimny (pracownik punktu obsługi klienta)

Patrycja interesuje się behawiorystką psów oraz medycyną weterynaryjną. Zawsze uśmiechnięta i chętna do udzielenia informacji zarówno na miejscu w przychodni jak i telefonicznie. To od niej Państwo dowiedzą się wszystkich informacji o usługach, terminach wizyt i działaniu naszej przychodni. Pacjenci i właściciele obecni w poczekalni zawsze mogą liczyć na pełne zainteresowanie z jej strony. Jest wszędzie i wie wszystko😊. Ponadto absolwentka szkoły muzycznej I-go stopnia.

Alicja Gabrowska (asystent lekarza weterynarii, pracownik punktu obsługi klienta)

Alicja to osoba lubiąca porządek. To dzięki niej wszystko jest perfekcyjnie zorganizowane od strony technicznej. Ma bardzo duże serce i empatię do zwierząt dzięki czemu wszystkie badane i hospitalizowane zwierzaki są w pewnych rękach. Cały czas rozwija swoje umiejętności i zdobywa wiedzę w weterynarii. Ponadto udzieli Państwu wszystkich niezbędnych informacji w rejestracji. Ukończyła studia na wydziale Administracji i Prawa Wyższej Szkoły Humanitas.

Chica (emerytowany kierownik przychodni)

Ciczka emerytowana kierowniczka obecnie w zawodzie niani😊. Wciąż czasami można ją spotkać przechadzającą się po terenach zielonych przychodni. Zagląda także do poczekalni oraz kontroluje pracę w rejestracji i gabinetach lekarskich dodając otuchy swym braciom i siostrom a także innym pacjentom.

Umów swojego zwierzaka na wizytę !